
Набір серветок лляні Золота осінь комплект 4шт ТМ ПЛАТКИ-ОПТ
183 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 1004270
+380 (50) 382-17-61
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кількість серветок 4 шт.
Матеріал Рогожка
Основа Бавовна
Колір Білий
Машинне прання Так
Країна виробник Україна
Стан Новий
Розміри серветки
Довжина серветки 35 см
Ширина серветки 35 см
Склад матеріалу
Бавовна 100 %
Матеріал Рогожка
Основа Бавовна
Колір Білий
Машинне прання Так
Країна виробник Україна
Стан Новий
Розміри серветки
Довжина серветки 35 см
Ширина серветки 35 см
Склад матеріалу
Бавовна 100 %
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Льон |
| Стан | Новий |
| Основа | Бавовна |
| Машинне прання | Так |
| Загальна кількість предметів | 4 |
| Форма скатертини | Квадратна |
| Кількість серветок | 4 шт. |
| Принти, візерунки | Квіткові |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри серветки | |
| Довжина серветки | 35 см |
| Ширина серветки | 35 см |
| Діаметр серветки | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183 ₴

