
ДБЖ з правильною синусоїдою Ritar PT-1KS-LCD, 1000VA (900Вт), 24В, Внутрішня батарея 12V 7,5Ah х 2шт,(345*145*220)
8 250 ₴
- В наявності
- Код: 4218
+380 (50) 382-17-61
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДБЖ з правильною синусоїдою Ritar PT-1KS-LCD - основа для довгої та правильної служби вашої техніки! Коли офіс, підприємства та інші об'єкти оснащені чутливим та дуже важливим обладнанням, необхідно забезпечити безперебійну роботу при відключенні електроенергії або стрибках напруги. ДБЖ Ritar має все необхідне для вирішення цього завдання.
Технічні характеристики
• Тип ДБЖ: On-Line
• Кількість фаз (вхід/вихід): 1/1
• Вхідна частота, Гц: 40 – 70
• Вхідна напруга, В: 140 – 285
• Вихідна напруга, В: 220/230/240
• Точність вихідної напруги, %: ±1
• Вихідна потужність, Вт: 900
• Індикація: LCD (дисплей)
• При перевантаженні 105~130% вимкнення через 30 с
• Час роботи із навантаженням 100%: 3,5 хв.
• Час роботи з навантаженням 50%: 8 хв
• Акумулятори 12В 7,5Aч x 2 шт.
• Можливість підключення зовнішніх АКБ: ні
• Струм заряду внутрішніх батарей (А): 1 (макс.)
• Тип запобіжника: термічний
• Кількість розеток Schuko: 2 шт
• Інтерфейси:
- RS-232: є
- SNMP: опціонально
- USB: є
• Захист ліній зв'язку від грози: -
• Тип установки: підлоговий
• Корпус: метал
• Розмір пристрою (Д*Ш*В), мм: 345*145*220
• Розмір упаковки (Д*Ш*В), мм: 355*145*225
• Вага, кг: 8,5
• Вага в упаковці, кг: 10
• Колір чорний
Технічні характеристики
• Тип ДБЖ: On-Line
• Кількість фаз (вхід/вихід): 1/1
• Вхідна частота, Гц: 40 – 70
• Вхідна напруга, В: 140 – 285
• Вихідна напруга, В: 220/230/240
• Точність вихідної напруги, %: ±1
• Вихідна потужність, Вт: 900
• Індикація: LCD (дисплей)
• При перевантаженні 105~130% вимкнення через 30 с
• Час роботи із навантаженням 100%: 3,5 хв.
• Час роботи з навантаженням 50%: 8 хв
• Акумулятори 12В 7,5Aч x 2 шт.
• Можливість підключення зовнішніх АКБ: ні
• Струм заряду внутрішніх батарей (А): 1 (макс.)
• Тип запобіжника: термічний
• Кількість розеток Schuko: 2 шт
• Інтерфейси:
- RS-232: є
- SNMP: опціонально
- USB: є
• Захист ліній зв'язку від грози: -
• Тип установки: підлоговий
• Корпус: метал
• Розмір пристрою (Д*Ш*В), мм: 345*145*220
• Розмір упаковки (Д*Ш*В), мм: 355*145*225
• Вага, кг: 8,5
• Вага в упаковці, кг: 10
• Колір чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Вбудована |
| Час заряджання батареї, год | 8 |
| Час роботи за повного навантаження | 3,5 |
| Час роботи під час половинного навантаження | 8 |
| Вихідна потужність | 1000 ВA / 900 Вт |
| Габарити | 355*145*225 |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145 ~ 290V |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Кількість розеток | 2 х SCHUKO |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип архітектури | З правильною синусоїдою з подвійним перетворенням |
| Тип батареї, що використовується | AGM 12 В 7,5 А·год — 2 шт. |
| Форма вихідної напруги | Синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 250 ₴

